رزرو هتل با مستر تریپ | tendaytrip.comرزرو هتل با مستر تریپ | tendaytrip.com
فراموشی رمز عبور ؟

فعالیت ها در کاشان

محل اقامت

نمای بیرونی اقامتگاه سنتی فانوس ویونا کاشان

اقامتگاه سنتی فانوس ویونا کاشان

اقامتگاه سنتی ویونا کاشان پس از مرمت و بازسازی در سال 1397 به بهره برداری رسید.این اقامتگاه دارای 15 باب اتاق می باشد که دور تا دور حیاط پراکنده شده اند.

بیشتر
نمای بیرونی هتل سیاح کاشان

هتل سیاح کاشان

هتل سیاح از هتل های باسابقه شهر کاشان است که درسال 1357 شروع به فعالیت نمود و در سال 1395 جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات مورد بازسازی قرار گرفت. این هتل دارای دو طبقه و 45 باب اتاق و سوئیت با امکانات رفاهی مناسب می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی اقامتگاه سنتی سروا کاشان

اقامتگاه سنتی سروا کاشان

اقامتگاه سنتی سروا کاشان با قدمتی 200 ساله در مهرماه سال 1396 به بهره برداری رسید. این مجموعه دارای 5 باب اتاق با معماری سنتی و امکانات رفاهی مناسب می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی اقامتگاه سنتی خانه عامری ها کاشان

اقامتگاه سنتی خانه عامری ها کاشان

اقامتگاه سنتی عامری ها کاشان در خرداد ماه سال 1393 بعد از مرمت و احیای طرح اصلی بنا به عنوان هتل پنج ستاره شروع به کار کرد. قدمت این بنا به دوران زندیه برمی گردد و از لحاظ قدمت و معماری، از تمام خانه های تاریخی کاشان قدیمی تر و متفاوت تر است.

بیشتر
نمای بیرونی اقامتگاه سنتی ثنا کاشان

اقامتگاه سنتی ثنا کاشان

اقامتگاه سنتی ثنا کاشان دارای قدمتی 200 ساله است که مرمت آن از سال 1395 آغاز و سرانجام در سال 1396 شروع به فعالیت نمود.

بیشتر
نمای بیرونی اقامتگاه سنتی صادقی کاشان

اقامتگاه سنتی صادقی کاشان

خانه تاریخی صادقی کاشان متعلق به دوره زندیه می باشد و قدمتی 300 ساله دارد. این خانه پس از مرمت و بازسازی در سال 1378 به مرکز اقامتی تبدیل شده است و سفری بسیار دلنشین و راحتی را برای گردشگران محترم فراهم می سازد.

بیشتر
نمای بیرونی اقامتگاه سنتی نه چم کاشان

اقامتگاه سنتی نه چم کاشان

اقامتگاه سنتی نه چم کاشان در تیرماه سال ۱۳۹۴ در جلسه ثبت آثار و ابنیه تاریخی با نام خانه تاریخی عادل در فهرست آثار ملی به ثبت رسید. این خانه سنتی مربوط به دوران قاجار می باشد و پس از مرمت و بازسازی در سال 1396 به عنوان اقامتگاه سنتی شروع به فعالیت نمود.

بیشتر
نمای بیرونی اقامتگاه سنتی خانه نقلی کاشان

اقامتگاه سنتی خانه نقلی کاشان

اقامتگاه سنتی خانه نقلی کاشان در سال 1386 به بهره برداری رسید و در سال 1396 مورد بازسازی قرار گرفت. مجموعه خانه نقلی دارای مجموعا 25 باب اتاق می باشد که در زیرزمین، طبقات همکف و اول سه حیاط به نام های رضوانیان، نقلی و دوست پراکنده شده اند.

بیشتر
نمای بیرونی هتل سنتی نگین کاشان

هتل سنتی نگین کاشان

هتل سنتی نگین کاشان در سال 1392 به بهره برداری رسید. این هتل سنتی شامل 6 حیاط می باشد که 42 باب اتاق در 5 حیاط اقامتگاه سنتی نگین قرار گرفته اند و رستوران در حیاط دیگر آن واقع شده است.

بیشتر
نمای بیرونی هتل نگارستان کاشان

هتل نگارستان کاشان

هتل نگارستان کاشان در سال 1390 در نزدیکی باغ فین به بهره برداری رسید. این هتل سه ستاره دارای 9 طبقه و 55 باب اتاق با امکانات رفاهی مناسب می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی اقامتگاه سنتی خانه مرشدی کاشان

اقامتگاه سنتی خانه مرشدی کاشان

اقامتگاه سنتی خانه مرشدی‌ کاشان با 250 سال قدمت در خیابان دروازه اصفهان شهر کاشان در سال 1395 به عنوان اقامتگاه سنتی به بهره برداری رسید. خانه مرشدی کاشان دارای 8 باب اتاق، یک حیاط اصلی و یک حیاط حوض خانه می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی اقامتگاه سنتی منوچهری کاشان

اقامتگاه سنتی منوچهری کاشان

اقامتگاه سنتی خانه منوچهری کاشان قدمتی 400 ساله دارد و در محله‌ی پشت عمارت کاشان، نزدیک بازار قدیمی قرار دارد. خانه تاریخی منوچهری پس از سه سال مرمت و بازسازی در سال 1390 شروع به فعالیت نمود.

بیشتر
نمای بیرونی اقامتگاه سرای ملک کاشان

اقامتگاه سرای ملک کاشان

اقامتگاه سرای ملک کاشان در سال ۱۳۹۷ در قلب شهر تاریخی کاشان به بهره برداری رسید. این اقامتگاه دارای یک حوضخانه و 8 باب اتاق با تلفیقی از سبک سنتی و مدرن می باشد.

بیشتر
اقامتگاه سنتی مهینستان راهب کاشان

اقامتگاه سنتی مهینستان راهب کاشان

اقامتگاه تاریخی مهینستان راهب کاشان از خانه‌های قدیمی کاشان است که در محله درب باغ واقع شده و در سال ۱۳۸۴ به عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

بیشتر
نمای بیرونی هتل کاشانه روشن کاشان

هتل کاشانه روشن کاشان

هتل کاشانه روشن کاشان از هتل های نوسازی است که در سال 1398 در شهر کاشان به بهره برداری رسید. این هتل در 2 طبقه بنا و دارای 9 اتاق با امکانات رفاهی مناسب می باشد و اتاق ها در طبقات همکف و زیرزمین پراکنده شده اند.

بیشتر
نمای بیرونی اقامتگاه سنتی خانه ایرانی کاشان

اقامتگاه سنتی خانه ایرانی کاشان

خانه ایرانی با قدمت بیش از 250 سال در محله كوشك صفی كه یكی از قدیمی‌ترین محلات شهر كاشان است، واقع شده است. این خانه پس از 7 سال مقاوم‌ سازی، استحكام ‌بخشی و مرمت، اكنون به عنوان یك اقامتگاه سنتی شروع به فعالیت نموده است.

بیشتر
نمای بیرونی اقامتگاه سنتی احسان کاشان

اقامتگاه سنتی احسان کاشان

اقامتگاه سنتی احسان کاشان در سال 1382 به عنوان اقامتگاه سنتی شروع به فعالیت نمود. قدمت این خانه تاریخی به دوران قاجار بر می گردد.

بیشتر
نمای بیرونی اقامتگاه سنتی آریانا کاشان

اقامتگاه سنتی آریانا کاشان

اقامتگاه سنتی آریانا کاشان نخستین و تنها هتل تاریخی مجهز به اسپا در ایران و کاشان است. این مجموعه در بافت قدیم شهر کاشان و در محله دروازه اصفهان واقع شده است.

بیشتر
نمای بیرونی اقامتگاه سنتی آمیرزا کاشان

اقامتگاه سنتی آمیرزا کاشان

اقامتگاه سنتی آمیرزا کاشان در مرکز بافت تاریخی این شهر واقع شده که قدمت آن به بیش از 130 سال پیش باز می گردد. اقامتگاه سنتی آمیرزا دارای 12 باب اتاق است که از امکانات رفاهی مناسبی برخوردارند.

بیشتر
نمای بیرونی هتل امیرکبیر کاشان

هتل امیرکبیر کاشان

هتل امیر کبیر کاشان در سال 1356 افتتاح و در سال 1360 به بهره برداری رسید. این هتل سه ستاره در نزدیکی باغ فین کاشان واقع شده است.

بیشتر

برای انجام