رزرو هتل با مستر تریپ | tendaytrip.comرزرو هتل با مستر تریپ | tendaytrip.com
فراموشی رمز عبور ؟

فعالیت ها در جزیره قشم

محل اقامت

نمای بیرونی هتل آپارتمان شادناز 2 قشم

هتل آپارتمان شادناز ۲ قشم

هتل آپارتمان شادناز ۲ قشم یکی از هتل‌ های خیلی خوب قشم است. این هتل آپارتمان از نظر دسترسی در منطقه خوبی قرار گرفته است.

بیشتر
نمای بیرونی هتل آپارتمان سما 2 قشم

هتل آپارتمان سما ۲ قشم

هتل آپارتمان سما 2 قشم در سال 1394 به بهره برداری رسید. این هتل آپارتمان نوساز با 16 باب سوئیت تمیز با امکانات رفاهی مناسب آماده میزبانی از میهمانان گرامی می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل آپارتمان پلاس قشم

هتل آپارتمان پلاس قشم

هتل آپارتمان پلاس یکی از هتل های سه ستاره در جزیره زیبای قشم است.

بیشتر
نمای بیرونی هتل آپارتمان خانه سبز قشم

هتل آپارتمان خانه سبز قشم

هتل آپارتمان تک ستاره خانه سبز قشم در سال 1389 شروع به فعالیت نمود. این هتل دارای 5 طبقه و 13 واحد آپارتمان با امکانات رفاهی مناسب می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل آپارتمان کاوان قشم

هتل آپارتمان کاوان قشم

هتل آپارتمان دو ستاره کاوان قشم در سال 1391 شروع به فعالیت نمود. این هتل در 5 طبقه بنا و دارای 11 باب سوئیت با امکانات مناسب می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل آپارتمان گل پونه قشم

هتل آپارتمان گل پونه قشم

هتل آپارتمان گل پونه قشم در سال 1391 شروع به فعالیت نمود. این هتل آپارتمان دو ستاره شامل 7 باب اتاق و سوئیت تمیز با امکانات مناسب می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل آپارتمان امپراطور قشم

هتل آپارتمان امپراطور قشم

هتل آپارتمان امپراطور قشم از هتل های سه ستاره و نوساز جزیره قشم است که در سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل آپارتمان آرش قشم

هتل آپارتمان آرش قشم

هتل آپارتمان آرش قشم واقع در بلوار آزادگان در بهمن ماه سال 1395 به بهره برداری رسید. هتل آپارتمان آرش در 4 طبقه بنا و دارای 12 باب سوئیت یک خوابه با امکانات رفاهی مناسب می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل آپارتمان آنا قشم

هتل آپارتمان آنا قشم

هتل آپارتمان آنا قشم در سال 1393 در 5 طبقه به بهره برداری رسید. هتل آپارتمان دو ستاره آنا با 24 باب سوئیت با امکانات رفاهی مناسب پذیرای میهمانان گرامی می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل آپارتمان آدینه قشم

هتل آپارتمان آدینه قشم

هتل آپارتمان آدینه قشم در سال 1396 افتتاح شد. این هتل آپارتمان در 4 طبقه بنا و شامل 13 باب سوئیت یک خوابه و دو خوابه با امکانات مناسب می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل سورینت قشم

هتل سورینت قشم

هتل سورینت در منطقه بسیار زیبا و مرکزی جزیره قشم واقع شده است. طراحی این هتل منحصربه‌فرد بوده و الهام گرفته از معماری دوره هخامنشیان است.

بیشتر
نمای بیرونی هتل پارک قشم

هتل پارک قشم

هتل پارک قشم از بهترین هتل های دوستاره می باشد که در نزدیکی دریا واقع شده است. هتل پارک دارای 34 باب اتاق دو تخته، سه تخته و چهار تخته می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل المپیک قشم

هتل المپیک قشم

هتل المپیک قشم در سال 1388 افتتاح و در سال 1394 با هدف بهبود سطح کیفی به طور کامل مورد بازسازی قرار گرفت. هتل المپیک  با مجموع ۲۸ واحد اقامتی پذیرای میهمانان گرامی قشم است.

بیشتر
نمای بیرونی هتل نخل زرین قشم

هتل نخل زرین قشم

هتل نخل زرین قشم در سال 1393 افتتاح شد. این هتل در یک طبقه بنا و دارای 40 باب اتاق و سوئیت با امکانات رفاهی مناسب می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل مروارید قشم

هتل مروارید قشم

هتل مروارید یکی از هتل های تک ستاره و نوساز جزیره قشم به شمار می رود که در سال 1393 به بهره برداری رسید. هتل مروارید دارای 2 طبقه و 9 باب اتاق دو تخته، سه تخته و چهار تخته با امکانات رفاهی مناسب می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل مارینا 1 قشم

هتل مارینا ۱ قشم

هتل مارینا 1 قشم، عضو گروه هتل های زنجیره ای مارینا، در سال 1391 شروع به فعالیت نمود و در سال 1396 مورد بازسازی قرار گرفت.

بیشتر
نمای بیرونی هتل کیمیا 3 قشم

هتل کیمیا ۳ قشم

هتل سه ستاره کیمیا در سال 1391 افتتاح شد و عضو گروه هتل های کیمیا می باشد. هتل کیمیا دارای 3 طبقه و 24 باب اتاق و سوئیت با امکانات رفاهی مناسب می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل کیمیا 2 قشم

هتل کیمیا ۲ قشم

هتل کیمیا 2 قشم از هتل های سه ستاره قشم است که در سال 1390 به بهره برداری رسید. هتل کیمیا دارای 4 طبقه و 15 واحد اقامتی به صورت سوئیت تک خوابه چهار تخته و واحد کانکت دو تخته با امکانات رفاهی مناسب می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل ساحلی خلیج فارس قشم

هتل ساحلی خلیج فارس قشم

هتل ساحلی خلیج فارس قشم از بهترین هتل های سه ستاره ساحلی می باشد که در سال 1390 افتتاح و جهت ارتقا سطح کیفی خدمات در سال 1395 مورد بازسازی قرار گرفت.

بیشتر
نمای بیرونی بوتیک هتل ایرمان قشم

بوتیک هتل ایرمان قشم

بوتیک هتل ایرمان قشم از هتل های نوساز به شمار می رود که در سال 1396 فعالیت خود را آغاز نمود. بوتیک هتل ایرمان به خاطر خاص بودن سبک هنری و معماری سنتی و مدرن معروف است.

بیشتر
نمای بیرونی هتل ساحل طلایی قشم

هتل ساحل طلایی قشم

هتل ساحل طلایی قشم از هتل های چهار ستاره قشم است که قبل‌ها به ساحل سیمین یا پلاژ سیمین معروف بود.

بیشتر
نمای بیرونی هتل بوتیک فولتون قشم

بوتیک هتل فولتون قشم

بوتیک هتل فولتون قشم در سال 1394 در جزیره زیبای قشم به بهره برداری رسید.

بیشتر
نمای بیرونی هتل دیپلمات قشم

هتل دیپلمات قشم

هتل دیپلمات قشم از هتل های باتجربه و دو ستاره جزیره قشم است که در سال 1352 شروع به فعالیت نمود. این هتل با دارا بودن یک طبقه و 25 باب اتاق پذیرای میهمانان گرامی می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل آتامان قشم

هتل آتامان قشم

هتل آتامان قشم از هتل های نوساز و چهار ستاره جزیره قشم است که در سال 1397 به بهره برداری رسید. این هتل چهار ستاره دارای 4 طبقه و 58 باب اتاق و سوئیت با امکانات رفاهی مناسب می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل الوند 2 قشم

هتل الوند ۲ قشم

هتل الوند 2 قشم شعبه دیگری از هتل الوند 1 است که در سال 1395 فعالیت خود را آغاز نمود. هتل سه ستاره الوند 2 در سه طبقه بنا و دارای 18 واحد اقامتی تمیز با امکانات رفاهی مناسب می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل الوند 1 قشم

هتل الوند ۱ قشم

هتل الوند 1 قشم از هتل سه ستاره قشم است که در مهر ماه سال 1393 شروع به فعالیت نمود. این هتل سه ستاره دارای سه طبقه و 25 باب اتاق و سوئیت با امکانات رفاهی مناسب می باشد.

بیشتر
نمای بیرونی هتل مارینا 2 قشم

هتل مارینا ۲ قشم

هتل مارینا 2 قشم از هتل های سه ستاره و نوساز جزیره قشم است که در سال 1390 به بهره برداری رسید. هتل مارینا 2 در نزدیکی مراکز خرید از جمله مرکز خرید ستاره قشم و پاساژ فردوسی واقع شده است.

بیشتر

برای انجام